cPanel 11
 
Emaili autentisee-rimine

Email authentication is the effort to equip messages of the email transport system with enough verifiable information, so that recipients can recognize the nature of each incoming message automatically. Enabling email authentication will help fight the spread of spam.

Both of the methods below work to prevent forged mail from going in and out of your server. The great benefit of enabling these methods is to prevent mail from looking like it is coming from your domain(s). When enabled, these methods should reduce the amount of bounce messages or unwanted emails received when spammers "spoof" one or more of your email addresses.


Domeenivõtmed

Domeenivõtmed on emaili autentiseerimise süsteem, mis võimaldab sissetulevat maili kontrollida, et kas teda on muudetud. See kindlustab selle, et saatja on tõepoolest see, kes ta väidab ennast olevat.

Staatus: Välja lülitatud

SPF

SPF näitab ära, millistel arvutitel on õigus saata maile teie domeenilt. See tähendab, et ainult mailid, mis on saadetud läbi selle serveri on kehtivad, kui kontrollitakse SPF kirjet.

Staatus: Välja lülitatud
Teie praegune töötlemata SPF kirje on :

Keerulisemad seadistused:

Lisa hostid, mis saadavad maile teie domeenidelt (A):
Kõik hostid, kes on siia sisestatud võivad saata maile teie domeenilt. Te ei pea sisestama peamist MX serverit ega teisi, mis on juba olemas, sest nad lisatakse automaatselt.
 
Lisa MX serverid teie domeenide jaoks (MX):
Kõik mx kirjetes olevatel serveritel lubatakse saata maile kõikide domeenide jaoks, mis te siia sisestate.
 
Lisa Ip blokid teie domeenidele(IP4):
Kõikidest siia sisestatud ip blokkidest võib saata maile. Blokke peaks sisestama CIDR formaadis (nt 127.0.0.1/32).

The main server interface ip cannot be removed from this list if it is present. The following ip is the main server interface ip: 80.79.115.118
 
Lisa nimekiri (INCLUDE):
SPF seadistused kõikide hostide jaoks, kes te siia listi lisate, lisatakse teie SPF kirjesse. See on kasulik, kui te saadate maile läbi teise teenusepakkuja.
 
Kõik kirje (ALL):
Kui te olete kindel, et olete sisestanud kõik hostid, kes saadavad teie domeenilt maile, siis tehke linnuke siia, et keelata mailid teistelt serveritelt.
Kirjuta olemasolevad kirjed üle:
Kui te valite selle, siis kõik olemasolevad SPF kirjed kirjutatakse üle kõikide teie domeenide jaoks.